natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Niesamowici ludzie > Nela mała reporterka

Nela mała reporterka

lut 18, 2014

 

Nela ma osiem lat i jest najmłodszą reporterką na świecie.

Wspięła się już na Andy na ponad 4000 m. n.p.m., zwiedzała boliwijskie wulkany i gejzery, podziwiała Machu Picchu w Peru, zaprzyjaźniła się z Masajem w Afryce, głaskała tygrysa w Tajlandii, a na Filipinach zeszła 120 metrów w głąb jaskiń, widziała 2 miliony nietoperzy wylatujących na żer, obserwowała w nocy kajmany w dorzeczach Amazonki... a wszystko to relacjonowała do kamer, aby opowiedzieć dzieciakom o swoich przygodach i żeby podzielić się z nimi swoją wiedzą przyrodniczo-podróżniczą.

Pierwsza seria przygód Neli Małej Reporterki jest już od stycznia  w TVP1. Dzięki temu wszystkie dzieci będą mogły razem z Nelą odkrywać świat i przeżywać niesamowite przygody.

 

Odcinki online można obejrzeć TUTAJ

 

Polecamy także książkę:

1911604_515449875239836_1398996896_n.jpg

Komentarze

Napisany przez ola dnia
ale fajnie!
Napisany przez Emilika334 dnia
Oglądam Nele , to naprawde świetna dziewczynka. Czytałam rówież książkę i jest niesamowicie ciekawa ! :)
Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.