natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Zdrowa czytelnia > Świadome życie > PIRAMIDY...W POLSCE ?

PIRAMIDY...W POLSCE ?

kwi 17, 2015

 

Jesteś zainteresowany odpoczynkiem w piramidach ?

Odwiedź mały Egipt w Polsce.

 

W Zebrzydowicach ( 50 km od Bielska – Białej ) w małej architekturze ogrodowej u państwa Grażynki i Ewalda Haneckich można zobaczyć niezwykłe trzy piramidy. Pośród wspaniałego ogrodu gdzie uprawiane są tradycyjne warzywa i owoce, jak również zioła, wyłaniają się błyszcząc w słońcu przypominające wielkie kryształy piramidy, które jak mówi Pan Ewald są reflektorem światła, pomostem między widzialnym, a niewidzialnym, dla tych którzy szukają duchowego przebudzenia.

 

W piramidach można się wygodnie położyć, zrelaksować, medytować a przede wszystkim naładować swoje akumulatory pozytywną energią.


Korzystna jest energetyzacja wody, produktów spożywczych, lekarstw oraz kosmetyków w piramidzie. Struktura prawidłowo zbudowanych piramid wywiera dobroczynny wpływ na zdrowie i całą siatkę energetyczną człowieka.

 

W dodatku Pan Ewald jest bioenergoterapeutą a Pani Grażynka oferuje masaże energetyczne i zna się na refleksoterapii stóp. Jednym słowem powrót do zdrowia, w holistyczny sposób. Oboje są świetnymi naturoterapeutami, służą radą jak wspomagać leczenie wielu chorób, jak oczyszczać organizm, jak pozytywnie myśleć i lubią pomagać innym.

 

W tym ciekawym miejscu można skorzystać również z :

  • Bioenergoterapii
  • Radiestezji
  • Masażów energetycznych
  • Oczyszczania aury
  • Chromoterapii
  • Usprawnianiu biopola
  • Litoterapii plus kryształy tachyonowe

 

 

 

 

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.