natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Zdrowa czytelnia > W walce z rakiem > SUZANNE SOMERS - pokonała raka, a teraz pomaga innym

SUZANNE SOMERS - pokonała raka, a teraz pomaga innym

mar 12, 2014

Suzanne Somers amerykańska aktorka, producentka i scenarzystka telewizyjna oraz filmowa. Znana głównie z filmów „Lassie", „American Graffiti" oraz „Siła magnum". W roku 2000 u Suzanne lekarze zdiagnozowali raka piersi. Aktorka podjęła leczenie, miała radioterapię, ale zrezygnowała z chemioterapii. Zdecydowała się na podjęcie leczenie metoda alternatywną o nazwie „Iscador". Ta metoda leczenia stała się przedmiotem wielu publicznych dyskusji lekarzy oraz budziła kontrowersje. Suzanne popiera i uważa iż naturalne hormony roślinne mają zbawienny wpływ na organizm, lecząc, pomagając zachować młodość i witalność. W swojej najnowszej książce "Knockout" Somers rozmawia z lekarzami i pracowników służby zdrowia, którzy są z powodzeniem używają nową metodę w przypadkach leczenia raka. Bestseller zawiera zbiór wywiadów z lekarzami, którzy skutecznie pokonali raka stosując najnowocześniejsze terapie i innowacyjne techniki medyczne. Suzanne przeprowadza także wywiad ze znanympolskim lekarzem w USA dr Stanisławem Burzyńskim, który stwierdził, że we krwi chorych na raka nie występują trzy związki chemiczne obecne u zdrowych. Lekarz i biochemik postanowił przyjrzeć się bliżej tym związkom i w ten sposób dał początek wieloletnim badaniom nad antyneoplastonami.

 

SUZANNE SOMERS

 

Aktorka jest zwolenniczką zdrowego trybu życia i promuje to na każdym kroku. Wyznaje prostą zasadę iż zaledwie 30 minut dziennie ćwiczeń może uratowac życie.  Pracuje nie tylko jako aktorka, piosenkarka i busineswoman, ale napisała także kilka książek na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, które są nr 1 na liście bestsellerów  New York Timesa. Suzanne Somers jest wybitną i szanowaną zwolenniczką holistycznego podejścia do zdrowia i cieszy się zaufaniem wielu konsumentów zwłaszcza w Ameryce.

 

suzanne-somers-knockout.jpg

 


Najpopularniejsze tytuły książek o zdrowiu i ruchu to:

  • Eat Great, Lose Weight (1999, fitness)
  • The Sexy Years: Discover the Hormone Connection--The Secret to Fabulous Sex, Great Health, and Vitality, for Women and Men. Crown (2004) ISBN 0-609-60721-9.
  • Ageless: The Naked Truth About Bioidentical Hormones (2006, fitness)
  • Breakthrough: 8 Steps To Wellness (2008, fitness)
 

Suzanne udziela wiele wywiadów, ma swój program o odchudzaniu i jest można powiedzieć drugą Oprah Winfrey dla Amerykanów. Wspomaga kampanie mające na celu promowanie naturalnych środków leczenia i zdrowego trybu życia. Choć wokół jej stylu życia jest wiele kontrowersji nie poddaje się i jest najlepszym przykładem na to, że da się pokonać najgorsze choroby naturalnymi środkami! Dziś ma 68 lat i cieszy się zdrowiem, wspaniałą figurą oraz wyglądem, jest babcią sześciorga wnucząt i nie zamierza kończyć swojej kariery, a tym bardziej społecznego udzielania się. Edukuje i wspiera ludzi w USA i na całym świecie. Redakcja portalu natmed.pl popiera takich ludzi i poleca lektury Suzanne Somers.

 

Na allegro.pl można zakupić książki Suzanne pod tym adresem: http://allegro.pl/ksiazki-i-komiksy?string=suzanne+somers
 
 
Musisz zainstalować Adobe Flash Player aby wyświetlić poprawnie zawartość.

Komentarze

Napisany przez asepta dnia
Brakuje u nas właśnie takich celebrytów, którzy własnym przykładem chcieli by pomóc innym. W Ameryce tacy ludzie porywaja miliony osób! U nas nie ma inicjatyw, takich programów
Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.