natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Inicjatywy > DOMNI BEZDOMNI

DOMNI BEZDOMNI

lip 22, 2014

Każda z dwunastu skrzynek, składających się na instalację na warszawskim Placu Dąbrowskiego, przypisana jest do konkretnego człowieka. Właściciele to osoby bezdomne, którzy na drzwiczkach piszą, co jest im najbardziej potrzebne - może to być kawa, słodycze, ubrania, czy telefon komórkowy. Każdy przechodzień może im pomóc i wrzucić do skrzynki to, o co proszą.

Projekt powstał w ramach pracy magisterskiej Eugenii Wasylczenko, studentki Wydziału Sztuki Mediów ASP. Beneficjenci to osoby, które autorka poznała dzięki wizycie w jadłodajni prowadzonej przez ojców kapucynów na Miodowej. Instalacja planowo ma stać do końca miesiąca, autorka jednak chce starać się o przedłużenie zezwolenia ze względu na duże zainteresowanie. W internecie pojawiają się także głosy chętnych do zorganizowania podobnej akcji w innych miastach.

Nazwa projektu: Domni Bezdomni

Autorka: Eugenia Wasylczenko

Zasięg: Warszawa

 

więcej na :http://www.domnibezdomni.pl/

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.