natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Inicjatywy > Skrzynka z Pola w twoim domu

Skrzynka z Pola w twoim domu

kwi 10, 2014

 

Od 15 stycznia tego roku wystartowała ciekawa inicjatywa dwóch przyjaciół z Warszawy. Dostarczają oni - bezpośrednio do domów odbiorców - skrzynki wypełnione lokalnymi owocami i warzywami od polskich rolników. Inicjatywa ma na celu przywrócenie warszawiakom smaków "prosto z pola".

 

prosto z pola

 

 

Michał Gaszyński i Piotr Wieleżyński wpadli na pomysł, jak ominąć pośredników i zadbać o lepsze zarobki dla rolników, jak również o zadowolenie klientów z jakości produktów. Dzięki brakowi kosztów związanych z pensją pośredników oraz czynszem za sklep są w stanie zaoferować uczciwą cenę zarówno lokalnym producentom, jak i swoim klientom. Dowożenie skrzynek do domu pozwala zaoszczędzić zainteresowanym osobom czas.

 

prosto z pola

 

"Skrzynka z Pola jest inicjatywą, która ma na celu zmianę naszych dotychczasowych przyzwyczajeń jedzeniowych. Chcemy raz w tygodniu dowozić do Ciebie do domu Skrzynkę wypełnioną świeżymi i zdrowymi wyrobami naszych lokalnych producentów. Oprócz dostarczania do Was produktów, za które płacicie, w każdej Skrzynce znajdziecie informacje i wskazówki jak należy żyć w zgodzie z naturą, tak aby nasze dzieci mogły cieszyć się tym samym, czym mogliśmy się cieszyć my.

 

Wierzymy, iż łącząc pasję z zaangażowaniem każdy jest w stanie coś osiągnąć lub wprowadzić pewną zmianę. W tradycyjnych łańcuchach dystrybucyjnych żywności zysk rozkładany jest między największymi graczami. Wobec tego wielu producentów stawia na ilość a nie na jakość, ponieważ muszą spełnić warunki zapisane w kontraktach. Jako, że utożsamiamy się ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, chcemy wspierać rolników, którzy stawiają na jakość i wkładają całe swoje serce i wysiłek w wykonywaną przez siebie pracę. Wesprzyjmy ich razem! Bez nich nie byłoby tych wszystkich smakołyków na naszych stołach."


http://www.skrzynkazpola.pl/

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.