natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Polecane miejsca > UNITRAL-HOTEL WELLNESS MEDICAL SPA

UNITRAL-HOTEL WELLNESS MEDICAL SPA

mar 6, 2014

Medical SPA Unitral to również od wielu już lat Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji, z dwunastoma wyposażonymi w nowoczesny sprzęt gabinetami zabiegowymi.
Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze posiadamy w ofercie szeroką gamę masaży leczniczych. Na szczególną uwagę zasługuje terapia manualna.

 

Posiadamy niezbędne zaplecze do prowadzenia rehabilitacji indywidualnej. W rehabilitacji ortopedycznej wykorzystujemy metodę Robina McKenziego, koncepcje medycyny ortopedycznej Jamesa Cyriax'a, PNF, Neuromobilizacje. Uzupełnienie stanowią koncepcje łańcuchów mięśniowo - powięziowych w ujęciu Thomasa Myers'a. W rehabilitacji neurologicznej wykorzystujemy metodę PNF, Bobath - NDT.

 

Ofertę dopełniają zabiegi wykonywane w gabinecie elektroterapii, okładów borowinowych i fango oraz w gabinecie hydroterapii.

 

Tak szerokie spectrum pozwala na ustalenie indywidualnego programu leczenia, precyzyjnie dostosowanego do konkretnych dolegliwości. Uzyskanie optymalnego efektu terapeutycznego możliwe jest dzięki wstępnym badaniom przeprowadzanym przez lekarza specjalistę na początku pobytu.

 

Z uwagi na to, że problemy z kręgosłupem to już niemal choroba cywilizacyjna wprowadziliśmy kilka lat temu do naszej oferty pakiet 7-dniowy „Terapia schorzeń kręgosłupa", pod kierunkiem lekarza neurologa Janusza Gudajczyka.

Kolejną ofertą skierowaną do osób cierpiących na konkretne schorzenie, jest pakiet „Schorzenia układu oddechowego" pod kierunkiem lekarza laryngologa Józefa Gasińskiego. Pakiet zabiegów ujętych w ofercie uzupełniony regularnymi spacerami brzegiem morza, wykorzystanie powietrza bogatego w jod, pozwoli na szybki powrót do zdrowia.

 

Pod kierunkiem lekarza kardiologa Anny Gąski, w nowocześnie wyposażonym gabinecie została stworzona oferta dla osób cierpiących na schorzenia układu krążenia. Pobyt ten jest połączeniem specjalistycznej diagnostyki, profesjonalnych zabiegów oraz wypoczynku nad morzem.

 

Naszą najnowszą ofertą jest Gyno SPA, kierowane wyłącznie dla Pań. Prowadzony przez lekarza ginekologa Marcina Błaszczyka gabinet, został wyposażony w nowoczesny ultrasonograf LOGIQ P6 Pro. Zajmować będziemy się trzema obszarami: wspieraniem płodności, okresem menopauzy i połączonym z nim NTM (problem nietrzymania moczu).

 

W ofercie znajdują się również najnowocześniejsze formy terapii: krioterapia ogólnoustrojowa, kąpiele w basenie solankowym, czy tez inhalacje w grocie solnej.
Nasza wykwalifikowana kadra udzieli fachowej porady i pomoże w szybkim powrocie do zdrowia, zarówno tym którzy cierpią z powodu rwy kulszowej, czy nieustających bólów głowy. A to tylko niewielki wycinek naszych możliwości.

 

Zapraszamy do naszego Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji nie tylko naszych gości ale każdego, kto poszukuje skutecznych form poprawy kondycji zdrowotnej.

 

Telefony Rehabilitacja:
Kierownik rehabilitacji (94) 3168 360
Recepcja rehabilitacji (94) 3168 300
e-mail: rehabilitacja@unitral.pl

Telefony SPA:
Manager SPA (94) 3168 380, kom. 782 780 400
Recepcja SPA (94) 3168 370
Recepcja SPA (94) 3168 371
e-mail: spa.recepcja@unitral.pl

źródło: http://unitral.pl/?nasz-adres-i-kontakt-hotel-unitral-nad-morzem,101
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.