natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Gabinety > Gabinet medycyny wschodniej-EASTMED

Gabinet medycyny wschodniej-EASTMED

mar 13, 2014

Gabinet medycyny wschodniej-EASTMED


lek. med. Sainjargal Byambasuren (dr SENA) specjalista medycyny rodzinnej, specjalista medycyny wschodniej i akupunktury, dyplomowany lekarz medycyny estetycznej.
Praktykuje w Polsce od 1997 roku. Ukończyła 7-letnie studia w Mongolskiej Akademii Nauk Medycznych. Obroniła pracę magisterską na temat leczenia akupunkturą kurczliwości woreczka żółciowego. Specjalizuje się w tradycyjnej medycynie tybetańsko-mongolskiej i w leczeniu akupunkturą. Po ukończeniu studiów medycznych pracowała w Instytucie Naukowo-Badawczym Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej. W swojej praktyce lekarskiej łączy klasyczną medycynę akademicką, jej nowoczesne metody leczenia i techniki badań z w wielowiekową wiedzą medycyny tybetańsko-mongolskiej. W Polsce nostryfikowała dyplom lekarski i ukończyła specjalizację w zakresie medycyny rodzinnej. Ukończyła równiez podyplomowe studia w zakresie medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W 2006 roku uzyskała tytuł profesora klinicznego nadany przez Instytut Naukowo-Badawczy Tradycyjnej Medycyny Mongolskiej w Ułan Bator. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych konferencjach na temat akupunktury i tradycyjnych metod leczenia. Autorka ksiązki "Sekrety Medycyny Wschodniej".

 

Zabiegi gabinetu:

  • Akupunktura
  • Aurikuloterapia
  • Elektroakupunktura
  • Leczenie antynikotynowe
  • Leczenie bańkami
  • Masaż gorącymi kamieniami
  • Masaż leczniczy i wiele innych
 

Kontakt:

ul.Puławska 232, 
02-670 Warszawa,
Zapisy telefoniczne : tel: 22-847-06-73
Konsultacje lekarskie tel. kom. 0-691 978 206.

strona www: http://www.medycyna-wschodnia.pl/choroby


źródło: http://www.medycyna-wschodnia.pl/
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.