natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Inne > Biokram - ekologiczne kosmetyki

Biokram - ekologiczne kosmetyki

lut 27, 2014

Dlaczego Eko?

 

Ekologiczne kosmetyki to dla entuzjastów zdrowego stylu życia wybór tak samo naturalny, jak ekologiczna żywność czy ubrania z organicznych materiałów. Nasz sklep powstał także z myślą o tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bliskim naturze i zdrowym stylem życia.

Proponujemy Państwu wyłącznie kosmetyki ekologiczne – są one wolne od parabenów oraz innych szkodliwych, sztucznych substancji, które negatywnie wpływają na nasz wygląd i samopoczucie. Międzynarodowe certyfikaty, jakimi oznaczone są wszystkie nasze produkty, potwierdzają ich w 100% naturalne pochodzenie. Większość substancji roślinnych, zawartych w naszych kosmetykach, pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych, które nie naruszają równowagi w środowisku naturalnym. 

 

Naszą ofertę dostosowaliśmy do Państwa różnorodnych potrzeb:

- posiadamy ekologiczne kremy, szampony, balsamy i olejki dla Pań o różnych typach skóry,

- proponujemy także kosmetyki kolorowe z naturalnych minerałów, przyjazne dla skóry wrażliwej, ze skłonnością do alergii,

- dla Panów przygotowaliśmy specjalną linię ekologicznych kosmetyków, dostosowane do szczególnych potrzeb ich skóry,

- dla Pań w ciąży oraz dla Mam dbających o zdrową skórę swoich pociech, już od pierwszych dni ich życia, proponujemy kosmetyki ekologiczne przeznaczone do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej i wrażliwej skóry najmłodszych.

W razie jakichkolwiek pytań, dotyczących wyboru kosmetyków, służymy Państwu naszą radą i pomocą.

Proponujemy produkty sprawdzonych, uznanych marek. Większość z nich przetestowaliśmy na nasze własnej skórze. Dlatego mamy do nich zaufanie i wierzymy, że i Wy będziecie z nich zadowoleni.

 

Czekamy także na Państwa opinie o naszych kosmetykach oraz na wszelkiego rodzaju sugestie, dotyczące naszego sklepu. Będziemy stale poszerzać gamę naszych produktów, zachęcamy więc do regularnych odwiedzin w celu sprawdzenia nowości.

Witajcie po „zielonej stronie” życia!

Zapraszamy na stronę: http://biokram.pl/webpage/o-firmie.html

źródło: http://biokram.pl/webpage/o-firmie.html
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.