natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Inne > BIOLANDER-naturalne kosmetyki

BIOLANDER-naturalne kosmetyki

mar 4, 2014

Biolander od 2006r, zajmuje się dystrybucją kosmetyków biologicznych potwierdzone certyfikatem Ecocert i Natura & Progress. Twórcy Biolandera to pasjonaci ekologicznych kosmetyków naturalnych i bio. Dzięki naszej wiedzy wybieramy najlepsze, uznane na świecie marki i rekomendujemy tylko sprawdzone, naturalne kosmetyki.


Certyfikaty, jakimi honorowane są produkty Biolandera są najlepszą gwarancją ich doskonałej jakości.
Biolander, specjalista mydeł Alep, który jako pierwszy wprowadził je na rynek polski a także olej arganowy, opuncję figową, dezodorant ałunowy, kosmetyki na bazie Kigelii z RPA, kosmetyki na bazie Maruli z Swazi, Kea Karite z Mali i wiele innych.


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce marek: Alepia, Argile Provence, Les Argiles du Soleil, Laboratoir Gravier, Biorgane, Gaiia, Kea Karite, ZAO make up Organic, Oleanat, Ayurvenat, Mademoiselle Gabrielle, Manufacture en Provence, Les Delices d'Azylis.


W naszej ofercie znajduje się duży wybor starannie wyselekcjonowanych kosmetyków naturalnych i bio: kremów, balsamów, naturalnych dezodorantów, kosmetykow mineralnych, naturalnych mydeł i szamponów, olejków oraz wiele innych znakomitych kosmetyków naturalnych z certyfikatami.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pod tym adresem kupisz naturalne kosmetyki: http://biolander.com/static/o-nas/

 

źródło:http://biolander.com/static/o-nas/
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.