natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Inne > Sklep z naturalnymi produktami

Sklep z naturalnymi produktami

mar 11, 2014

O Komunaturze


Kim jesteśmy
KomuNatura.pl to sklep internetowy z produktami naturalnymi, zdrową żywnością, ekologicznymi kosmetykami oraz wszystkim, co pochodzi od natury a pomaga zachować i pielęgnować zdrowie, urodę, a także dobry humor. Sprzedajemy tylko dobre, sprawdzone produkty, począwszy od suplementów diety, poprzez maści, kremy czy żele, zaprawki alkoholowe, na przekąskach skończywszy.
Prowadzimy także sklep stacjonarny w Warszawie, przy ul. Puławskiej 38, do którego serdecznie zapraszamy, nie tylko po odbiór zamówionych produktów.


Doświadczenie
Dzięki doświadczeniu w sprzedaży produktów naturalnych, zdobywanemu już od 2005 r. możemy zagwarantować wysoką jakość usług, a profesjonalna obsługa Klienta to dla nas przyjemność. Staramy się dostarczać najlepsze produkty, o najwyższej jakości i świeżości. Bardzo chętnie odpowiemy Ci także na wszystkie pytania.
Pomoc w obsłudze
Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może być przekonany do idei zakupów w internecie. Warto jednak pamiętać, że wiążą się one z niższym kosztem zakupów oraz większą wygodą. Jeśli nie czujesz się na siłach obsługiwać nasz sklep, zawsze chętnie przyjmiemy zamówienie telefoniczne. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://komunatura.pl/content/4-o-nas


Firma
Jesteśmy częścią spółki Heliantus.
Heliantus M. i W. Kapusta sp.j.
ul. Puławska 38
02-512 Warszawa

źródło:http://komunatura.pl/content/4-o-nas
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.