natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Kursy / Warsztaty > Celebracje Kobiecości: Piersi - Piękno i Moc Kobiety

Celebracje Kobiecości: Piersi - Piękno i Moc Kobiety

lut 14, 2014

 

Piersi_nagwek_Warszawa.jpg

 

Piękna Kobieto, czy ktoś kiedykolwiek powiedział Ci, że Twoje piersi: ~ są święte ~ wraz z sercem są źródłem Twojego miłosnego piękna ~ są źródłem Twojej mocy, bo odżywiają samo życie ~ są kluczem do Twojej zmysłowości, seksualności i głębokich ekstatycznych stanów ~ są kluczem do Twojej pełnej kreatywności i potencjału ~ wzmacniają Twoją intuicję ~ i, przede wszystkim, są Twoje?

Czy ktoś kiedykolwiek zachęcał Cię abyś je kochała takimi jakie są, czule dotykała i z miłością masowała, by najpierw siebie obdarować ich pełnią? Podczas tego spotkania w pełen wrażliwości i współodczuwania sposób spotkasz się ze swoimi piersiami. Będziesz mogła dać im swoją czułą obecność i czas by m.in.: ~ zatrzymać się i poczuć jakie, na ten moment, masz z nimi połączenie ~ dowiedzieć się jakie mają pragnienia, co jest dla nich dobre, a co już nie oraz jakie mają dla Ciebie dary ~ rozpuszczać ich zamknięcie i odruchowe blokady, jeśli takie są ~ rozbudzać i pogłębiać ich sensytywność ~ odżywiać energie, jakie w sobie noszą: miłości matczynej, miłości bezwarunkowej i miłości erotycznej, które razem tworzą tzw. duchowe mleko – esencję miłosnego piękna i mocy kobiety ~ poczuć i odżywiać ich połączenie z Twoją yoni (łonem) i to, że są do niej kluczem otwierając Ciebie na niczym nieposkromioną ekstatyczność ~ poczuć i odżywiać ich połączenie z Twoim trzecim okiem, by wzmocnić intuicję, a w połączeniu z yoni zasilić pełnię Twojej kreatywności. Poznasz wiele praktyk i medytacji, w tym tantrycznych, kontaktujących Cię z piersiami oraz celebrujących piersi. Nauczysz się także masażu piersi, do samodzielnej praktyki lub z ukochaną osobą, który pielęgnuje je nie tylko na poziomie fizycznym, zdrowotnym i energetycznym. W niezwykły sposób uzdrawia i pogłębia Twoją intymną więź z nimi, a więc z esencją Twojej kobiecości. Co wpływa na Twój sposób obdarowywania nią, a także przyjmowania miłości i seksualności. Dowiesz się jak nasączać siebie całą tą słodką, pulsująco-drżącą energią, a także jak ją transformować. Poczujesz, jak potężna jest jej wibracja. Jak uwolnione i intensywne przeżywanie Twojego kobiecego piękna stanowi o Twojej mocy jako kobiety. Wszystko to w receptywny, głęboki, nieśpieszny, radosny i czuły sposób, wśród innych, ale, w swej esencji, takich samych kobiet jak Ty.

 

Zapraszam, z czułością, Sonya Alicja Bednarek Warsztat prowadzi Sonya Alicja Bednarek

http://www.namietnaobecnosc.pl/sonia-a-bednarek-zalozycielka-namietnej-obecnosci/

 

Szczegóły organizacyjne: Dla kogo: Dla każdej kobiety, niezależnie od jej doświadczenia w praktyce tantry. Jeśli Twoje piersi chorują lub chorowały, a chciałabyś uczestniczyć w warsztacie skontaktuj się ze mną proszę.

Miejsce: Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17, Warszawa

Termin: 8-9 marca, sobota-niedziela, godz.: 10:00 – 18:00 (z przerwami na obiad)

Zapisy i informacje: sonia@namietnaobecnosc.pl, +881 298 975

Udział: regularna cena ~ 480 zł/ osoba specjalna cena (przy wpłacie zaliczki do 24.02.2014) ~ 360 zł/ osoba Rezerwację miejsca gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 160 zł Sposób płatności: przelewem na konto wskazane w mailu otrzymanym po zgłoszeniu uczestnictwa lub za pośrednictwem paypal (na dole ogloszenia na stronie http://www.namietnaobecnosc.pl/piersi-zrodlo-piekna-i-mocy-kobiety-8-9-03-2014-warszawa/?preview=true&preview_id=1891&preview_nonce=61bca3dcb0 ) www.namietnaobecnosc.pl

 

  info@namietnaobecnosc.pl
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.