natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Ogłoszenia > Zdrowie > Gabinet Medycyny Alternatywnej "Medivital"

Gabinet Medycyny Alternatywnej "Medivital"

lut 25, 2014

Gabinet Medycyny Alternatywnej "Medivital"

aparatura BICOM OPTIMA B22 W naszych gabinecie, proponujemy najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze terapie najnowocześniejszą aparaturą niemieckiej firmy Regumed GmbH BICOM Optima. Jako jedyni jesteśmy gabinetem biorezonansu w Polsce północno-wschodniej pracującym na najnowocześniejszej, dostępnej na rynku aparaturze BICOM OPTIMA B22 posiadającej certyfikat i autoryzacje na rok 2012. Terapiami mogą być objęci pacjenci w każdym wieku jedynym przeciwwskazaniem jest rozrusznik serca oraz ciąża. Aparat posiada certyfikat ISO 9002, co oznacza, ze spełnia najwyższe europejskie wymagania w zakresie bezpieczeństwa użytkowania zastosowanej technologii i jakości produkcji oraz aktualny certyfikat ręcznej kalibracji i przeglądu. Posiada szeroki zakres możliwości terapeutycznych wykonywanych bezboleśnie, bezinwazyjnie i co najważniejsze bez żadnych skutków ubocznych.

biorezonans białystok

 

Metoda biorezonansowa - to medycyna przyszłości, medycyna naturalna na miarę XXI wieku. Rozpowszechniona na zachodzie Europy juz od 30 lat, w Polsce także zdobywa uznanie i co raz większą popularność. Dzięki swej skuteczności terapia ta skraca czas farmakologicznego leczenia i można ją bezpiecznie i skutecznie zastosować nawet u małych dzieci poniżej 3 roku życia.


Adres:

ul. Pogodna 35/7 (nad sklepem Biedronka)

15-345 Białystok

Kontakt:

tel 85 679 24 57    kom 508 605 969

pon-piąt: 10:00 - 18:00
sob: do uzgodnienia

 
źródło: http://biorezonans.bialystok.pl/
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.