natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Przegląd zdrowej prasy > AKTUALNY PRZEGLĄD PRASY

AKTUALNY PRZEGLĄD PRASY

cze 13, 2014

W nowym numerze Vege, na pierwszych stronach artykuł"Ludzka wojna" Wojna między Rosjanami i Ukraińcami, a obok nich zwierzęta...koty, psy. Podobnie jak na Białorusi weterynarze na Ukrainie są drodzy, i jest ich mało. Osoby zaangażowane w pomoc bezdomnym zwierzętom same starają się leczyć, i wykorzystują przy tym znajomość naturalnych metod leczenia. Oprócz tego, propozycja pysznych dań na słodko i na słono na nadchodzące lato. Ciekawy artykuł dotyczący marnowania jedzenia przez Europejczyków. Kuchnia Azjatycka ma jedną zasadę:"Niczego nie marnować". Wielu rzeczy nie chcemy jeść, nie tylko, że nam nie smakują,ale dlatego, że nie wiemy że możemy je jeść tak jest np. w przypadku liści kalafiora. Warto Poczytać!
Pszczoły-jaką ważna role spełniają w świecie ludzi i roślin, jak możemy im pomóc i nie szkodzić tym wspaniałym pracowitym owadom.
W tym numerze także Golden Retriver - złoty pies. Co warto wiedzieć na temat tej rasy zanim się na nią zdecydujemy. Wywiad Urszuli Rzeszutek z aktorem Bartłomiejem Topom. Aktor opisuje swoją przygodę z wegetarianizmem, o swojej aktywności fizycznej...ciekawa osobowość-polecamy! Odpoczynek przez naukę-zagraniczne kursy językowe. Jak miło spędzić czas i przy okazji nauczyć się języka. Takie wyjazdy organizowane są dla dzieci, seniorów oraz całych rodzin- do wyboru do koloru.

 

okladka_topa-223x318.jpg

 

 

 

 

Majowo-czerwcowy numer O czym lekarze Ci nie powiedzą, a w nim: Satynowa żyła złota, czyli leki które mają obniżać poziom cholesterolu, nie chronią nas przed chorobami układu krążenia. Sposoby jak zredukować ryzyko udaru. Ponad to „moc więzi międzyludzkich", o tym, że najlepszym lekarstwem na świecie, lepszym od ćwiczeń i diety jest poczucie przynależności,a utrata poczucia przynależności wpędza w chorobę. To bardzo ciekawy artykuł. Dwanaście sposobów na lepsze stosunki sąsiedzkie- przydadzą się nie jednemu Polakowi. Uzdrowicielska moc umysłu,czyli dowody na to, że pozytywne nastawienie to broń która chroni nas przed zawałem oraz chorobami serca. Każdy z nas wiej jaki uporczywy jest ból ucha, szczególnie u dzieci. Annemarie Colbin opisuje naturalne metody leczenia dziecięcego zapalenia ucha, możliwe jego przyczyny, profilaktyka oraz leczenie. Klucz do długowieczności, czy wreszcie uda nam się oszukać śmierć? Szczepienia-jak jest naprawdę?Coraz więcej niewygodnych pytań. Oraz coś dla ciała- ziołowa pielęgnacja skóry, bez toksyn. Polecamy!

 

 

2761-O-Czym-Lekarze-Ci-Nie-Powiedza-3-2014.jpg

 

Angora. Jak zwykle dużo się dzieje...Na pierwszej stronie Justyna Kowalczyk. Jej wyznania o głębokiej depresji i poronieniu dziecka, odbiły się szerokim echem w Norwegii. Technologie i ich rozwój - czynią życie prostszym. Ciekawy artykuł o zapewnieniach Baraka Obamy, że Polska nigdy nie pozostanie sobie sama. Pierwszy proces Adama z Bełchatowa, który pozwał swoich rodziców za złe dzieciństwo... czy jest to ,możliwe? Oprócz tego, co biura najbogatszych polaków mówią o nich samych?"Gabinety miliarderów z higieną na bakier". „Ostatni rejs Patryka" W lipcu 2010 roku wyłowiono ciało Patryka wyłowiono z morza. Ciało było obciążone dwiema płytami chodnikowymi a ręce miał związane-policja i prokuratura uznały, że to samobójstwo. Druga mrożąca krew w żyłach historia o kobiecie, która wspólnie z synem zamordowała swojego męża a ich wspólny syn miał poćwiartować ciało. Ale jest też coś pozytywnego. Michał Bernard-widzi mowę. Rozmowa z tłumaczem migowym, absolwentem podyplomowych studiów polskiego języka migowego, pracującym przy filmie „Powstanie Warszawskie". W numerze jak zwykle wiele humoru, horoskopy, krzyżówki zestawy ćwiczeń, oraz tygodniowy plan zdrowia. Gdzie pielgrzymują pisarze i gdzie czerpią inspiracje...?

 

 

 

tresc

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.