natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Przegląd zdrowej prasy > Polecamy lekturę Wegetariańskiego Świata

Polecamy lekturę Wegetariańskiego Świata

lis 13, 2013

Nowy numer Wegetariąńskiego Świata przeczytamy jak zwykle od deski do deski. Po prostu - mnóstwo ciekawych informacji i sama przyjemność czytania.

Przy wejściu wita nas Bajka o Ciepłym i Puchatym, która sprawia, że czytelnikowi od razu robi się cieplej...w sercu.

Anna Czelej W kuchni 5 Przemian pisze o jesiennym gotowaniu i podaje kilka "grzybowych" przepisów ( brzmią smacznie, ale jeszcze nie wypróbowaliśmy...). W numerze znajdziemy też wiele innych, jesiennych przepisów.

Stanisław Olszewski zgłębia ważny temat pozbywania się pasożytów w art. o odrobaczaniu i jesiennym oczyszczaniu jelita grubego oraz płuc. Już dawno nie znalazłam tak przystępnego podejścia do problemu. Dostajemy tu gotowe proste sposoby pozbywania sie intruzów i wzmacniania organizmu.

Jakich olei używać do smażenia? to artykuł, który rzeczowo odpowiada na to pytanie, które zadałoby mnóstwo ludzi interesujących się zdrowym odżywianiem.

Ela Mikołajewska pisze ciekawie o tym jak myśli i nasz styl życia tworzą nasze choroby ( art. : Człowiek sam siebie tworzy ).

O tym jak doświadczenie śmierci klinicznej zmienia życie człowieka, przeczytamy w pracy dr Pim Van Lommela: Liczy się tylko bezwarunkowa miłość. Zaskakujące relacje.

Warto przeczytać tez relację z Festiwalu Wegetariańskiego Świata w Kożyczkowie. Ile tam się działo! Redakcja Natmed wybiera sie w przyszłym roku.

 

Warning: Creating default object from empty value in /home/aus4pl2/domains/natmed.pl/public_html/packages/content_plus/blocks/content_plus/controller.php on line 303
wege.jpg

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.