natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Przegląd zdrowej prasy > PRZEGLĄD KWIETNIOWEJ PRASY

PRZEGLĄD KWIETNIOWEJ PRASY

mar 27, 2014

Poradnik ZDROWIE w kwietniowym numerze próbuje rozwiązać problem naszego ciągłego głodu, dlaczego podjadamy, dlaczego odczuwamy tzw „smaka na coś dobrego"? A może jesteśmy uzależnieni od jedzenia? Jak pokonać nasz wewnętrzny przymus i jak złagodzić czynniki stumulujące nasz głód dowiecie sie z artykułu „Dlaczego ciągle jestem głodna" na stronie 81. Temat dla kobiet „Trudne dni w stylu eko" proponuje nam alternatywe dla produkowania comiesięcznych śmieci. Czy słyszałyście już o kubeczkach menstruacyjnych? Ten eko wynalazek doskonale chroni nasze portfele i bieliznę. Jesteś eko, ale czy w każdej dziedzinie życia? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i zmień nawyki.
Odchudzanie – temat, który dominuje we wszystkich mediach, ciągle zgłębiany i interesujący dla ludzi w każdym wieku. Tylko czy odchudzanie jest bezpieczne? Nowości farmaceutyczne i suplementacja na naszym rynku kuszą marketingowymi hasłami obiecując cud. „Odchudzanie ekstremalne" na co uważać, jak bezpiecznie się odchudzać i uniknąć niebezpiecznych specyfików dowiesz się z poradnika ZDROWIE na stronie 26. Oprócz tych interesujących tematów dowiesz się jak piec bez tłuszczu, dlaczego co roku rejestruje się 21 tys. nowych ludzi chorych na raka płuc i jakie cudowne właściwości ma piękna roślina o nazwie len.

drodzy-panstwo_3260516.jpgźródło: http://www.poradnikzdrowie.pl/gazety/zdrowie/

 

Nie tylko mężczyznom polecamy miesięcznik FOCUS, a w nim dlaczego ser żółty jest lepszy niż guma do żucia dla naszych zębów, innowacje informatyczne szczególnie dla sportowców oraz „Po co nam gnicie w jelicie?" bardzo ciekawy artykuł o tytule „Mycie bez mydła" ukaże nam w jaki sposób ludzie na świecie dbają o higienę nie używając chemii ani antybakteryjnych mydeł. „zapylanie na haju" to artykuł poświęcony zwierzętom, które oprócz tego że zapylają rośliny są karmione narkotykami i toksynami, czemu? Dowiesz się na stronie 35 tego ciekawego magazynu. Dla miłośników czworonogów artykuł „Mój pies, moje oczy" przedstawi inną stronę najlepszego przyjaciela człowieka, okazuje się, że pies także może wykonywać bardzo ważną pracę. Kwietniowy numer FOCUSA już w sklepach!

focus-42014-34_m.jpg

 źródło: http://www.focus.pl/magazyn-focus

Komentarze

Napisz odpowiedź
(Twój email nie będzie publicznie wyświetlany.)

Kod CAPTCHA

Kliknij w obrazek, żeby zobaczyć nowy kod.
Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.