natural medicine, cosmetics & well-being
reklama
Strona główna > Przegląd zdrowej prasy > Żyjmy dłużej 03/2014

Żyjmy dłużej 03/2014

mar 20, 2014


Numer 03/2014 gazety "Żyjmy dłużej" to ciekawy zbiór rad jak dbać o dietę i figurę, zwłaszcza po 50tce. Jako, że z wiekiem metabolizm znacznie zwalnia, kobietom coraz ciężej zmieścić się w ulubioną sukienkę. Jak do tego dochodzi? Co nas spowalnia? Jak z tym walczyć? W numerze znajdziemy także szeroki artykuł o tym co nam się śni i skąd się biorą koszmary. Tytuł artykułu "Sen bez tajemnic"  kryje za sobą wiedzę na temat tego jak powstaje sen, jak pracuje mózg o danej porze w nocy i skąd biorą się kłopoty ze snem oraz jak sobie pomóc. Czy zastanawialiście się ile włosów człowiek ma na głowie? Jak zdrowo pielęgnować i modelować nasze włosy? Czym "karmić" włosy? Na te i inne pytania dotyczące naszych "czupryn" postara się odpowiedzieć redakcja miesięcznika.

Mężczyźni także znajda coś dla siebie. Prostata-problem wielu mężczyzn. Na trzy podstawowe pytania dotyczące tego zagadnienia odpowie lek. med. Piotr Dzigowski-urolog. Nie tylko dla mężczyzn - zostaną przybliżone nowinki elektroniczne ułatwiające nam treningi fizyczne. Miesięcznik w wydaniu marcowym pisze także jak dbać o paznokcie i prezentuje najmodniejsze kolory sezonu do manicure. Oprócz tego znajdziemy wiele pysznych i zdrowych przepisów oraz zostanie nam przybliżony owoc o egzotycznej nazwie KUMKWANT.

Oprócz fizycznej strony naszego życia Andrzej Komorowski wytłumaczy co to dojrzała miłość i seks, jak uniknąć monotonii i sprawić, aby miłość  nam nie zobojętniała. Te ciekawostki i wiele innych czeka na Państwa w numerze 03/2014 miesięcznika "Żyjmy dłużej".

yjmy.jpg

 

 

Treści z serwisu natmed.pl mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a jego lekarzem. Serwis ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych w naszym Serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych w Serwisie.