Z wykształcenia jestem Naturopatą, Masażystą i Instruktorem rekreacji ruchowej. Studiuję Psychologię kliniczną na SWPS w Sopocie, ale w kręgu moich głównych zainteresowań naukowych jest psychologia ewolucyjna, psychosomatyka i psychoneuroendoimmunologia.

Prowadzę gabinet medycyny naturalnej, w którym przyjmuję pacjentów głównie bólowych i dzieci z zaburzeniami posturalnymi. Moje podejście do problematyki ludzkich dolegliwości można określić jako holistyczne wpisując się tym samym w nurt medycyny integracyjnej. W pracy wykorzystuje różne techniki wspomagania powrotu do zdrowia psychofizycznego człowieka: masaż tkanek głębokich, rozluźnianie powięziowo- mięśniowe, pinoterapię, neurodiagnostykę, kinezjologię energetyczną.

Podczas mojej podróży na tym świecie obrałem sobie za zadanie zintegrowanie dotychczasowej wiedzy objawionej ludzkości oraz opracowanie praktycznych metod jej zastosowania w terapii z pacjentami.

Moim przewodnikiem i nauczycielem na tej drodze jest Chrystus

(J 14,6-14) Jezus powiedział do Tomasza: Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie. Gdybyście Mnie poznali, znalibyście i mojego Ojca. Ale teraz już Go znacie i zobaczyliście. Rzekł do Niego Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy. Odpowiedział mu Jezus: Filipie, tak długo jestem z wami, a jeszcze Mnie nie poznałeś? Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca. Dlaczego więc mówisz: Pokaż nam Ojca? Czy nie wierzysz, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie? Słów tych, które wam mówię, nie wypowiadam od siebie. Ojciec, który trwa we Mnie, On sam dokonuje tych dzieł. Wierzcie Mi, że Ja jestem w Ojcu, a Ojciec we Mnie. Jeżeli zaś nie – wierzcie przynajmniej ze względu na same dzieła. Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto we Mnie wierzy, będzie także dokonywał tych dzieł, których Ja dokonuję, owszem, i większe od tych uczyni, bo Ja idę do Ojca. A o cokolwiek prosić będziecie w imię moje, to uczynię, aby Ojciec był otoczony chwałą w Synu. O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię.

Galeria zdjęć